fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Popularne

Meet Hiszpania – jutro ruszają warsztaty dla firm turystycznych

Fot. materiały promocyjne
Czterodniowe spotkania online z hiszpańską turystyką Meet Hiszpania rozpoczną się już jutro i potrwają cztery dni. Na pytania polskich przedsiębiorców turystycznych odpowiadać będą między innymi przedstawiciele wszystkich hiszpańskich regionów i największych sieci hotelowych.

Jutro rozpoczynają się czterodniowe spotkania online z hiszpańską branżą turystyczną pod hasłem Meet Hiszpania, organizowane przez Biuro Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce we współpracy z firmą Hiszpania de Luxe – przypominają organizatorzy w komunikacie.

Będzie można zapoznać się z propozycjami hiszpańskich regionów i firm turystycznych na nadchodzące lato, porozmawiać z ich przedstawicielami, wziąć udział w konkursach z nagrodami, a nawet nauczyć się podstaw hiszpańskiego i flamenco.

Wcześniej należy zarejestrować na platformie https://live.eventtia.com/en/meethiszpania/Polska, tam też opublikowany został szczegółowy program warsztatów oraz aktualne informacje dotyczące sytuacji covidowej w Hiszpanii, warunków wjazdu do tego kraju i bezpieczeństwa w podróży (są one również dostępne na stronie https://travelsafe.spain.info/pl).

W Meet Hiszpania udział potwierdziło ponad 240 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych zainteresowanych współpracą z polskim rynkiem. Na pytania odpowiadać będzie między innymi ponad 60 dyrektorów instytucji promujących turystykę ze wszystkich hiszpańskich regionów, a także reprezentanci największych sieci hotelowych, na przykład Melia, H10 czy Barceló. Pierwszy raz na polskim rynku zaprezentuje się rządowa sieć Paradores ze swoimi unikatowymi hotelami w historycznych obiektach Hiszpanii.

Zarejestrowani powinni pamiętać o regularnym sprawdzaniu swojego profilu na platformie Meet Hiszpania 2021 i potwierdzaniu spotkań ze stroną hiszpańską.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA