fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Nowe

Rosja chce się mocniej promować za granicą

Fot. Pixabay
Agencja Rozwoju Turystyki to nowa agenda rządowa, która powstanie w Rosji. Jej zadaniem będzie turystyczna promocja tego państwa wśród podróżnych krajowych i zagranicznych.

Formalnie założycielem Agencji Rozwoju Turystyki (ANO) będzie Rosturizm – Rosyjska Federalna Agencja Turystyczna – podaje Atorus (stowarzyszenie biur podróży) na swojej stronie internetowej. Nowa agenda rządowa będzie odpowiadać za promocję turystyczną Rosji w kraju i za granicą oraz poprawę jej konkurencyjności. ANO będzie działać za pośrednictwem biur lokalnych w Rosji, ale też na innych rynkach.

Szczegółowy opis zadań agencji wymienia budowę pozytywnego wizerunki Rosji i jej promocję, organizację wydarzeń reklamujących ofertę turystyczną w kraju i za granicą, opracowywanie i wdrażanie programów rozwoju sektora, standardów obsługi oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

By realizować te cele, ANO ma prowadzić badania rynku i inne analizy marketingowe, współpracować z organizacjami turystycznymi i przedsiębiorcami, tworzyć i wspierać działalność centrów informacji turystycznej, przygotowywać i dystrybuować materiały marketingowe, rozwijać strony internetowe, aplikacje mobilne i inne narzędzia cyfrowe, uczestniczyć w targach i innych wydarzeniach, a także prowadzić działalność szkoleniową i PR-ową.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA