fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Nowe

Przewodnicy turystyczni wkroczyli do kuchni

Kadr z filmu promującego e-book
28 polskich przewodników turystycznych pracujących w 15 krajach stworzyło kulinarny e-book „W 80 potraw dookoła świata”.

Stowarzyszenie „Przewodnicy bez granic” zrzeszające polskich przewodników turystycznych pracujących na całym świecie wydało kulinarny e-book „W 80 potraw dookoła świata”.

„Chcemy się podzielić doświadczeniem kulinarnym, jakie zdobywaliśmy przez lata w krajach, które ze względu na naszą pracę i pasję stały się naszym domem” – czytamy na stronie internetowej stowarzyszenia. Przepisami na 80 dań z 15 krajów Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji podzieliło się 28 przewodników i jednocześnie pasjonatów lokalnej kuchni.

„Dzięki szczegółowym przepisom dowiecie się, jak przygotować potrawy w takiej postaci, w jakiej gotują je lokalsi. Liczne podpowiedzi od przewodnika ułatwią wam zrozumienie sekretów kuchni znanych tylko miejscowym. Zobaczycie dokładnie, jak odnaleźć autentyczne smaki. Dodatkowe materiały audiowizualne pomogą wam nie tylko lepiej zgłębić tajniki danego przepisu, ale również poznać samego przewodnika, który go dla was przygotował” – zachęcają „Przewodnicy bez granic”.

W e-booku oprócz receptur znalazły się też kulinarne ciekawostki i anegdoty, zdjęcia i filmy oraz adresy sprawdzonych knajpek. Można go kupić na stronie www.przewodnicybezgranic.pl, a filmik promujący obejrzeć tutaj.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA