fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Nowe

Nowa promocja Ukrainy: Kreatywna, dynamiczna, innowacyjna

Fot. fotos123, ukraine.ua/imagebank
Ukraine.ua to nowa strona internetowa stworzona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy, przez którą kraj będzie promował się za granicą, także jako atrakcyjny kierunek turystyczny.

Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba zaprezentował nową stronę internetową Ukraine.ua. – Stworzyliśmy ją, żeby świat mógł poznać prawdziwą Ukrainę: kreatywną, dynamiczną i innowacyjną. Kraj różnorodności i wspaniałej przyrody. Kraj wolności i godności. Kraj, w którym tysiącletnią historię i kulturę dopełnia ambitna wizja przyszłości – mówi minister. – Obcokrajowcy będą mogli poznać Ukrainę przez internet, zainteresować się nią, a potem odwiedzić albo przyjechać, by tu zainwestować lub studiować – dodaje.

W portalu można znaleźć informacje o miejscach wartych odwiedzenia, aktywnym wypoczynku, enoturystyce, dziedzictwie kulturowym, wydarzeniach, lokalnej kuchni i historii. Internauci obejrzą też zdjęcia wykonane przez fotografów, których do współpracy ministerstwo zapraszało latem zeszłego roku. Można z nich korzystać w celach niekomercyjnych przy promocji kraju za granicą.

Na razie strona działa w angielskiej wersji językowej, jeszcze w tym roku będzie przetłumaczona na francuski, niemiecki, hiszpański, arabski i chiński.

Minister Kuleba zachęca wszystkich, którzy mają pomysł, jak usprawnić stronę, lub chcieliby udostępnić swoje zdjęcia, do kontaktu.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA