fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Linie lotnicze

LOT rozszerza siatkę lotów krajowych

Fot. Bloomberg
20 czerwca LOT uruchomi kolejne połączenia krajowe. Tym razem z Rzeszowa do Gdańska raz w tygodniu i z Krakowa do lotniska Olsztyn-Mazury trzy razy w tygodniu

Od początku czerwca po kraju LOT lata z Warszawy do Krakowa, Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia, Poznania, Zielonej Góry i Szczecina, a także z Gdańska do Krakowa.

Jak mówił w TVPInfo rzecznik PLL LOT Michał Czernicki, krajowe połączenia będą funkcjonować w ten sposób do końca miesiąca.

W podróży obowiązują określone przepisy sanitarne, pasażerowie samolotu rozmieszczeni są w układzie szachownicy, zo drugie miejsce pozostaje wolne. Przewoźnik wprowadził dodatkowe procedury bezpieczeństwa. – Jest to na przykład kontrola temperatury przed wejściem do terminali – mówił Czernicki. Ustawianie pasażerów w kolejkach w terminalu ma zapobiegać ich gromadzeniu się. Przez całą podróż należy mieć zasłonięte nos i usta, a obsługa samolotu pracuje w rękawiczkach.

Przynajmniej do końca czerwca samoloty LOT-u nie polecą za granicę. Wśród prawdopodobnych terminów przywrócenia połączeń zagranicznych wymienia się lipiec.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA