fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Hotele

Otwarcie hotelu - lot helikopterem dla pierwszych gości

Fot. materiały prasowe
Pierwszy w Polsce hotel marki Nyx otworzył się 1 marca w Warszawie. Jedną z atrakcji, jakie przygotował dla pierwszych gości, był lot helikopterem nad Warszawą.

Warszawski Nyx jest częścią kompleksu biurowców Varso Place na rogu ulicy Chmielnej i alei Jana Pawła II na Woli. Ma 331 pokojów i apartamentów, kilka sal konferencyjnych i restaurację z daniami kuchni polskiej i izraelskiej. W ciepłe dni zaprasza do baru na dachu (19. piętro) z widokiem na Warszawę, serwującego napoje i dania z grilla. W wystroju warszawskiego Nyxa autorstwa projektanta wnętrz Andreasa Neudahma dominują street i urban art i sztuka współczesna.

Pierwsi goście, którzy zjawili się w hotelu 1 marca, mogli liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek, takich jak powitalna lampka szampana, występ didżeja Bshosy, a nawet lot helikopterem nad Warszawą.

– Dbamy, by pobyt u nas wiązał się z unikalnymi przeżyciami i miłymi wspomnieniami – mówi dyrektor Paulina Kołodziejczyk, cytowana w komunikacie. – Przyjazd pierwszych gości był dla nas szczególnie ważny – po roku oczekiwania spowodowanego przez epidemię mogliśmy wreszcie otworzyć drzwi naszego hotelu. Pierwsi goście nie tylko zapamiętają swój pobyt, ale też już teraz dokonali ponownej rezerwacji – dodaje.

Fot. materiały prasowe

Nyx Hotels by Leonardo Hotels to lifestylowa marka izraelskiej grupy hotelowej Fattal, do której należą także hotele spod szyldów Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels i Herods. Firma buduje Nyxy w „dynamicznych, obleganych przez podróżników miastach, takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Awiw”. Pod szyldem Nyx działa obecnie siedem hoteli w Europie.

Za ponad 80 hoteli Fattala w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Hiszpanii i we Włoszech odpowiada spółka Leonardo Hotels Central Europe z siedzibą w Berlinie. Cała grupa ma około 217 hoteli z 42 tysiącami pokojów w 19 krajach Europy i Izraelu. Fattal notowany jest na giełdzie w Tel Awiwie.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA