fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

TURYSTYKA Biura podróży

Andryszak z apelem do turystów

Fot. TUI
Zostańcie z nami i bądźcie zdrowi – w ten sposób prezes TUI Deutschland Marek Andryszak kończy swój apel do turystów. Prezes zwraca się do nich w wystąpieniu wideo i liście, w którym tłumaczy sytuację biura podróży.

– Drodzy goście TUI, skutki rozprzestrzeniania się koronawirusa zatrzymały cały świat i postawiły nasze życie na głowie. Zdaję sobie sprawę, że także wy, jako turyści, zostaliście tym dotknięci. Ale bądźcie pewni – jesteśmy dla was. Pracujemy przez całą dobę, żeby sprowadzić naszych gości do domów z całego świata – mówi prezes TUI Deutschland Marek Andryszak.

Prezes informuje w liście, że TUI Deutschland zawiesił program wyjazdowy do 30 kwietnia włącznie, żeby klienci mogli zaplanować święta wielkanocne. Andryszak prosi o wyrozumiałość, bo z uwagi na dużą liczbę spraw czas odpowiedzi w sprawie anulowanych wycieczek może się wydłużać.

Priorytetem jest jednak organizacja powrotów, codziennie do Niemiec wraca około 10 tysięcy urlopowiczów. W operacji uczestniczy też 5 tysięcy pracowników koncernu przebywających w wakacyjnych miejscach. Klienci mogą kontaktować się nie tylko z telefonicznym centrum obsługi, ale również z konsultantami z salonów własnych, które są co prawda zamknięte, ale doradcy pracują przez telefon, e-maila i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andryszak podkreśla, że mimo trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się cała gospodarka, TUI jest w dobrej kondycji i działa według sprawdzonego modelu biznesowego, ma świetnych pracowników i godnych zaufania partnerów. – Podróżowanie z TUI jest i będzie pewne, zarówno w takich czasach jak teraz, jak i w przyszłości. Naszą misją jest organizowanie wam najpiękniejszego czasu w roku. Nie pozwólcie, by zasłużony urlop wypadł z planów, przesuńcie go i nadróbcie ten czas z nami – dodaje.

Prezes przypomina, że klienci nadal mogą rezerwować wakacje na nadchodzące lato i zimę. Jako podziękowanie za lojalność firma przyznaje 100 euro rabatu od osoby na każdą imprezę zorganizowaną. Turyści mogą znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania na stronie internetowej touroperatora.

– Pamiętajcie, każda przerwa ma swój koniec – mówi Andryszak i dodaje, że wszyscy – doradcy w biurach sprzedaży, stewardzi i stewardesy na pokładach samolotów, hotelarze i rezydenci na całym świecie – czekają na gości TUI. – Drodzy klienci TUI, dziękujemy wam za zaufanie. Uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi. Cieszymy się na waszą kolejną podróż z nami. Na pewno do niej dojdzie – zapewnia Andryszak.

Z kolei prezes Grupy TUI, Friedrich Joussen, opublikował w mediach społecznościowych odręcznie napisany list skierowany do „przyjaciół”, w którym dziękuje im za wsparcie. – Prowadzenie firmy, która nie ma przychodów, to spore wyzwanie, ale zespół jest na to gotowy i walczy, żeby odnieść sukces – pisze. Szef koncernu zapewnia, że sam czuje się dobrze i jest optymistycznie nastawiony do przyszłości. O nowościach będzie informował.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA