fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Depilacja laserowa - jaki laser wybrać?

Depilacja laserowa to coraz częściej stosowany sposób na usunięcie niechcianego owłosienia. Nic w tym dziwnego – rozwiązanie to ma wiele zalet. Włosy zostają usunięte raz na zawsze, co jest niesamowicie komfortowym rozwiązaniem. Znika problem podrażnień, wrastających włosków, zapalenia mieszków włosowych i konieczności rezerwowania czasu na golenie i depilację. Nowoczesne zabiegi są skuteczne, a także bezpieczne i komfortowe. Na rynku spotkać można się z kilkoma urządzeniami. Które najlepiej wybrać? Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem jest Vectus.

Jak działa Vectus?

Vectus to laser diodowy o długości wnikania wiązki 810 nm. Działa dzięki technologii fototermolizy selektywnej, która to została opracowana przez zespół naukowców z Harvard University. Dzięki niej laser trafia precyzyjnie we włoski, niszczy je i uniemożliwia dalszy wzrost. Jednocześnie nie podrażnia i nie wpływa negatywnie na otaczające tkanki.

Więcej informacji w placówce:

DepilacjaVectus Gdynia

81-519 Gdynia

Rejestracja: 58 506 64 99

https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

 

 

Większa skuteczność

Depilację laserową przeprowadza się w seriach. Najczęściej jest to około 4 – 6 wizyt, odbywających się co kilka tygodni. Wynika to z faktu, że włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu, a nie we wszystkich zabiegi są równie skuteczne. Podczas serii usuwanych jest około 95% włosów. Pozostałe 5% to te, które nie znajdowały się w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w ciągu 12 miesięcy od ostatniej wizyty. W takim wypadku bez trudu pozbędziemy się ich podczas jednego, dodatkowego spotkania.

Każdy zabieg jest optymalnie dopasowany

Laser Vectus wyposażono w Skintel – jest to czytnik aktywnej melaniny, który mierzy poziom barwnika. Dostosowuje do niego moc zabiegu automatycznie, dzięki czemu są one optymalnie i indywidualnie dopasowane. W ten sposób zabiegi są skuteczne oraz bezpieczne jednocześnie, bo mamy pewność, że laser nie działa ani za mocno, ani za słabo.

Większy komfort i bezpieczeństwo

Uwagę warto również zwrócić na technologię Advanced Contact Cooling. Jest to specjalny system chłodzący, dzięki któremu niwelowany jest dyskomfort podczas zabiegów. Są one na tyle bezbolesne, że nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Ponadto system chłodzący zapobiega powstawaniu poparzeń.

Szybkość

Zabiegi depilacji trwają bardzo krótko. Oczywiście, nie odbija się to negatywnie na ich skuteczności, która jest jednym z głównych priorytetów. Skrócenie czasu jest możliwe między innymi dzięki zastosowaniu technologii Photon Recycling. Dzięki niej wykorzystuje się wiązkę odbijaną przez skórę. Depilacja pach to kwestia tylko dwóch minut!

Koniec z wrastającymi włoskami i zapaleniem mieszków włosowych

Zarówno zapalenie mieszków włosowych, jak i wrastające włoski to problemy, które wiążą się z goleniem i depilacją tradycyjnymi metodami. Wrastające włoski pojawiają się najczęściej po depilacji. Nie były one w stanie przebić się na powierzchnię skóry i zaczęły się pod nią skręcać. Z kolei w przypadku zapalenia mieszków włosowych mamy do czynienia z wypryskami, które najczęściej powodowane są pojawieniem się infekcji w wyniku zakażenia drobnoustrojami podczas golenia. Obu tych dolegliwości niełatwo się pozbyć. Najskuteczniejszą metodą jest właśnie depilacja laserem Vectus, gdyż podczas tych zabiegów skutecznie pozbywamy się źródła problemów - mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Dermatologica

 

Bezpłatne konsultacje z kosmetologiem przed zabiegiem

W naszej placówce oferujemy skorzystanie z bezpłatnych konsultacji przed zabiegami. Mają one na celu ustalenie planu kuracji, na który składa się ilość i częstotliwość wizyt oraz wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultowanie się z dermatologiem – mówi Marta Włodarczyk, kosmetolog Clinica Cosmetologica oferującej depilację laserową Vectus

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA