fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Zatrzymanie Tigera Woodsa: Jest film z interwencji policji

YouTube
Tiger Woods w nocy z niedzieli na poniedziałek został zatrzymany przez policję na Florydzie. Amerykański golfista w momencie interwencji funkcjonariuszy spał za kierownicą swojego samochodu. W sieci pojawiło się nagranie z momentu zatrzymania

Policjanci zauważyli, że na poboczu drogi stoi luksusowy samochód. Silnik i światła pojazdu były włączone. Za kierownicą, z zapiętymi pasami bezpieczeństwa, spał Tiger Woods.

W internecie pojawiło się nagranie z policyjnej kamery. Na filmie widać przebieg zatrzymania Tigera Woodsa. Golfista nie był w stanie wykonać poleceń funkcjonariuszy, dlatego Ci podjęli decyzję o zatrzymaniu.

Golfistę zabrano do aresztu. Na miejscu przeprowadzono test na obecność alkoholu. Pokazał on wynik negatywny. Woods wyjaśnił, że jego stan był "nieoczekiwaną reakcją na lekarstwa". Sportowiec publicznie przeprosił za swoje zachowanie. 

41-letni golfista w kwietniu przeszedł czwartą operację kręgosłupa i jest w trakcie rehabilitacji. Mimo wszystko zapowiadał powrót do rywalizacji. 

W 2009 roku Woods, wówczas najlepiej zarabiający sportowiec świata, był bohaterem skandalu obyczajowego. Na jaw wyszły wtedy jego liczne zdrady. Rok później rozwiódł się, a później jego karierę przerywały problemy zdrowotne.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA