fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Owsiak odda Pol’and’Rock Festival?

rp.pl
"Pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas!" - napisał na Facebooku twórca dawnego Przystanku Woodstock Jurek Owsiak.

Na portalu społecznościowym Facebook Jurek Owsiak napisał, że w jego opinii Pol’and’Rock Festival powinien być w przyszłym roku organizowany przez miasto. - Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu - czytamy we wpisie założyciela WOŚP.

Jak podkreślił Owsiak, chętnie wziąłby on udział w tym wydarzeniu, jako uczestnik. „Dla mnie byłoby to też ogromną przyjemnością usiąść sobie na polu, tak jak Wy i być uczestnikiem tej wspaniałej zabawy. Myślę, że dobrym jest wypracowanie jakiegoś pomysłu, zrealizowanie go, a potem podzielenie się nim z innymi. Nie jako biznes, ale jako rzecz, która wpływa na radość tworzenia kolejnych wyzwań” - napisał na Facebooku.

Jurek Owsiak poprosił również we wpisie, aby fani festiwalu wypowiedzieli się na ten temat. „Przede mną kilka dni urlopu, ale jeśli ktoś chce się w tym temacie wypowiedzieć, proszę bardzo” - zaznaczył. 

Pol'and'Rock Festival trwał od 2 do 4 sierpnia. Choć festiwal odbył się w Kostrzynie nad Odrą już po raz 24., w tym roku po raz pierwszy nazwany był Pol'and'Rock. We wcześniejszych latach znany był jako Przystanek Woodstock. Organizatorem wydarzenia jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Źródło: Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA