fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Apel Aktywistek: Poproś Św. Mikołaja, by odwołał Trumpa

YouTube
Organizacja March On, która stoi m.in. za Marszem Kobiet, który odbył się 21 stycznia tego roku, a którego uczestniczki domagały się równouprawnienia kobiet i respektowania przynależnych im praw, przygotowała specjalny spot na święta, w którym przekonuje, iż w tym roku Świętego Mikołaja należy prosić tylko o jedno: impeachment Donalda Trumpa.

W świątecznej reklamie organizacja zachęca do wpłacania pieniędzy na jej działalność, za co można otrzymać specjalny świąteczny a jednocześnie "impeachmentowy" sweter lub kartkę, która zostanie dostarczona do Trumpa i która zawierać będzie życzenia, by Nowy Rok przyniósł radość w postaci odwołania go z urzędu.

Reklama zawiera też apel do wszystkich, by Świętego Mikołaja prosili, aby ten zainspirował Kongres do podarowania Amerykanom impeachmentu Trumpa.

 

Przedstawicielka organizacji March On, Andi Pringle podkreśla, że jest to świąteczny żart, który ma pomóc organizacji zebrać pieniądze na działalność - organizacja chce zająć się m.in. sprawą oskarżeń niektórych członków Kongresu o molestowanie seksualne.

Źródło: Newsweek
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA