fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Show-biznes

Spice Girls znowu zagrają. Na weselu księcia Harry'ego

Emma Bunton ("Baby Spice") w czasie występu podczas ceremonii zakończenia IO w Londynie
Fotorzepa/Piotr Nowak
Mel B, jedna ze słynnych Spice Girls, dała do zrozumienia, że jej zespół ma ponownie wystąpić razem na weselu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Artystka potwierdziła, że piosenkarki zostały zaproszone na to wydarzenie.

Piosenkarka znana jako "Scary Spice", poinformowała o zaproszeniu w programie "The Real". Wokalistka zdradziła, że zaproszenie dostała każda z Spicetek, a kiedy prowadzące program starały się dowiedzieć więcej, stwierdziła, że i tak powiedziała już za wiele. Reakcja prowadzących była jednoznaczna, a artystka nie stonowała ich entuzjazmu.

Jako 13-letni chłopak książę Harry opisał swoje spotkanie z członkiniami zespołu jako najlepszy dzień w jego życiu. Po raz pierwszy spotkał Spice Girls w 1997 roku, niedługo po śmierci swojej matki, księżnej Diany.

Pałac Kensington nie skomentował informacji Mel B, jednak przypuszczalnie nie wszystkie zaproszenia dla gości zostały wysłane.

Spice Girls w Londynie w 2012 roku
Fotorzepa/ Piotr Nowak

Inni artyści, którzy wcześniej byli typowani do występu na królewskim weselu, to Elthon John, Ed Sheeran, Stormzy i Sophie Ellis Bextor. O piosence tej ostatniej "Murder on the dance floor" Meghan Markle mówiła, że jest jej ulubioną.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja na zamku Windsor. Spice Girls po raz ostatni wystąpiły razem na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA