fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Aleksandra Ziółkowska-Majkowska wiceprezesem Sądu Rejonowego w Warszawie

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
Fotorzepa/Danuta Matłoch
Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", w piątek nowym wiceprezesem Sądu Rejonowego w Warszawie została sędzia Aleksandra Ziółkowska-Majkowska. Dotychczas była delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości.

Przypomnijmy, iż w ubiegły czwartek wieczorem na łamach internetowego wydania "Rzeczpospolitej" jako pierwsi ujawniliśmy, że wszyscy prezesi i wiceprezesi Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie zostali odwołani. Część sędziów została odwołana na 4 tygodnie przed końcem kadencji.

Nowym prezesem Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy został sędzia Maksymilian Wesołowski, sędzia sądu na warszawskim Mokotowie, ale do niedawna delegowany do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości.

W piątek powołano nową wiceprezes. - Z dniem 16.02.2018 r. do pełnienia funkcji Wiceprezesa Sądu Rejonowego dla m.st.Warszawy w Warszawie powołana została SSR Aleksandra Ziółkowska-Majkowska - potwierdziła nam Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie. - Pani Sędzia do dnia 15.02.2018 r. delegowana była do pełnienia czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości - napisano w przesłanym mailu.

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy to największy sąd gospodarczy w Polsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA