fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Marcin Dubieniecki: Porsche dostałem od bezdomnego z Warszawy

Marcin Dubieniecki
Fotorzepa/ Piotr Wittman
Prokuratura zatrzymała dwa samochody marki porsche należące do Marcina Dubienieckiego. Były mąż Marty Kaczyńskiej był widziany w Sopocie za kierownicą kolejnego samochodu tej marki. - Dostałem go od bezdomnego - mówi.

Prokuratura Regionalna w Krakowie oskarżyła Marcina Dubienieckiego o wyłudzenie 14,5 mln zł z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. W jego sprawie pojawia się również wątek prania brudnych pieniędzy.

W związku z toczącym się postępowaniem śledczy przejęli dwa należące do Dubienieckiego samochody marki Porsche. O dalszym losie pojazdów zdecyduje krakowski sąd.

"Super Express" informuje, że Dubieniecki pojawił się w weekend w Sopocie. Były mąż Marty Kaczyńskiej kierował porsche 911 GTS Carrera.

 

Rzecznik krakowskiej prokuratury przekazał, że samochód ten nie był zlicytowany. - Dostałem ten samochód od bezdomnego pana Mirosława w Warszawy. To podobno modne ostatnio - powiedział Dubieniecki.

Jego słowa to nawiązanie do wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka. W jednej z audycji w TV Trwam ogłosił, że dwa kosztowne samochody, które są w posiadaniu fundacji redemptorystów, otrzymał od bezdomnego pana Stanisława. Czytaj więcej

Źródło: rp.pl/se.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA