fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Jubileuszowy TravelCamp w Poznaniu

Materiały Promocyjne
Realizowany od 2010 roku cykl nieformalnych spotkań środowiska internetowego z branżą turystyczną i hotelarską TravelCamp odbędzie się już dwudziesty raz. Tym razem w Poznaniu

Travelcamp to dla przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej okazja do spotkania z ekspertami z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Impreza służy wymianie doświadczeń, poznaniu nowych projektów i trendów oraz integracji środowiska turystycznego.

Zaproszeni eksperci będą rozmawiać m.in. o marketingu treści w turystyce, o wykorzystaniu GDS-ów w hotelarstwie, o budowaniu marki hotelu, a także faktach i mitach w pozycjonowaniu stron turystycznych i hotelowych. Nie zabraknie miejsca na dyskusje i studia przypadków. Organizator zapowiada też liczne konkursy i niespodzianki.

- Najbliższa edycja będzie dobrą okazją do podsumowań - zarówno mijającego 2015 roku, jak i tego, co udało się dokonać, organizując turystyczne barcampy - mówi Piotr Kasperczak, pomysłodawca spotkań travelcampowych, cytowany w komunikacie prasowym. - Mogę dziś śmiało powiedzieć, że idea TravelCamp świetnie wpisała się w oczekiwania branży, stając się alternatywą dla nudnych i nierzadko drogich konferencji branżowych - dodaje.

Najbliższy TravelCamp odbędzie się w środę, 9 grudnia, w Hotelu NH Poznań. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w hotelarstwie lub branży turystycznej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl oraz potwierdzenie udziału w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jubileuszową edycję TC wspierają SalesManago, Supranational Hotels oraz Profitroom. Partnerami technologicznymi są QTravel oraz ERV. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Turystyka.rp.pl.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA