fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Tunezja ma nowego ministra turystyki

René Trabelsi zastąpi na stanowisku Selmę Elloumi Rekik
ROL
René Trabelsi zastąpi na stanowisku szefa resortu turystyki Selmę Elloumi Rekik. Nowy minister jest doświadczonym przedsiębiorcą i, jak podkreślają lokalne media, wyznawcą judaizmu

5 listopada stanowisko ministra turystyki Tunezji zostało powierzone René Trabelsiemu, który w rządzie premiera Youssefa Chaheda zastąpi Selmę Eloumi Rekik, informuje portal Destination Tunisie.

Decyzja odczytywana jest pozytywnie przez lokalną branżę, ponieważ Trabelsi jest doświadczonym przedsiębiorcą turystycznym. Kojarzony był dotychczas z założonym przez siebie biurem podróży RFT (Royal First Travel), które działało na rynku francuskim. Firma stała się jednym z najważniejszych specjalistów od Tunezji, a klientów wysyłała głównie na Dżerbę, rodzinną wyspę ministra.

Trabelsi dał się poznać jako prężny przedsiębiorca - wprowadził loty czarterowe do Tabarki, pielgrzymki do synagogi Al-Ghariba na Dżerbie i wycieczki dla finalistek popularnego we Francji programu „Super Mamie".

O nowym ministrze mówi się - podaje portal - że zna się zarówno na sektorze hotelarskim jak i lotniczym, a co równie ważne, nie traci czasu na spotkania towarzyskie, tylko ciężko pracuje.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA