fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Mapy Compassa w Traseo

materiały prasowe
Aplikacji Traseo udostępni mapy wydawnictwa Compass. System umożliwia wyszukiwanie ciekawych tras w pobliżu oraz nagrywanie i publikowanie własnych śladów GPS i propozycji tras wycieczek

- Postanowiliśmy - jako pierwsi w Polsce - połączyć autorskie mapy kartograficzne z aplikacją dla aktywnych – mówi Roman Trzmielewski, właściciel Wydawnictwa Compass, cytowany w komunikacie prasowym.

Na razie w serwisie udostępnione zostały mapy 17 najczęściej odwiedzanych regionów Polski (mapy: Tatry Polskie i Słowackie, Beskid Makowski, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Beskid Śląski, Żywiecki i Mały, Beskid Wyspowy i Gorce, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie, Jura, Kaszubskie wybrzeże Bałtyku, Okolice Krakowa, Podhale, Puszcza Białowieska, Roztocze, Wielkie Jeziora Mazurskie, Ziemia Kłodzka), ale systematycznie będzie ich przybywać.

Bezpłatna aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOs. Pobieranie map topograficznych wybranych regionów jest możliwe za dodatkową opłatą. Jak podaje serwis, „każda złotówka ze sprzedaży mapy zostanie przeznaczona na wspieranie małego podróżnika, sześcioletniego Tymka walczącego z rzadką chorobą (zespół Leigha)".

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA