fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Amadeus: Rezerwuj w chmurze

materiały prasowe
Nie instaluj, dostosuj do własnych potrzeb, łącz z innymi programami GDS - Amadeus zaprezentował agentom turystycznym Selling Platform Connect, nową, w całości obsługiwaną w chmurze obliczeniowej platformę rezerwacyjną

Jak opisuje Amadeus, w nowej aplikacji zastosowano rozwiązania, które pozwolą na szybszą obsługę klientów. Pierwszym z nich jest uproszczona forma graficzna. Drugim - możliwość rezerwacji różnych usług turystycznych w jednym miejscu, dzięki czemu konsultanci biur podróży będą mogli łatwiej łączyć oferty turystyczne i usługi dodatkowe.

Amadeus Selling Platform Connect jest w całości obsługiwany w chmurze obliczeniowej i dostępny z każdej przeglądarki internetowej. Dzięki temu – jak opisuje producent - można go używać z każdego miejsca, o dowolnej porze i z każdego urządzenia podłączonego do internetu. Oprogramowania nie trzeba też instalować i konfigurować - fizycznie znajduje się ono bowiem na serwerach Amadeusa.

Zastosowana w nowym systemie aplikacja Connect pozwala łączyć komendy tekstowe (tzw. cryptic) z trybem graficznym. Możliwa jest też zmiana panelu użytkownika w zależności od indywidualnych preferencji i umiejętności. Co ważne, program pozwala też importować dane pasażerów z plików zewnętrznych i obsługiwać transakcje pochodzące z innych systemów GDS.

- Najnowsza aktualizacja naszej platformy to najważniejsza zmiana wprowadzona w niej od ponad dekady. Jest to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb podróżujących i biur podróży, dla których internet stał się codziennym, podstawowym narzędziem – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Paweł Rek, dyrektor Amadeus Polska.

W 7 miastach Polski Amadeus zorganizuje spotkania, podczas których zaprezentuje zalety nowego oprogramowania. Oprócz spotkania inauguracyjnego w Warszawie, które odbyło się 30 marca, Amadeus zaprosił przedstawicieli biur podróży do Krakowa (5 kwietnia), Katowic (6 kwietnia) i Wrocławia (7 kwietnia). Spotkania odbędą się też w Poznaniu (11 maja), Szczecinie (12 maja) i Trójmieście (10 czerwca).

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA