fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

TravelCamp tym razem w Sopocie

materiały prasowe
O psychologii marketingu mejlowego, poprawie skuteczności działań reklamowych i dobrych sposobach pozyskania ambasadorów marki będą rozmawiać uczestnicy 21. edycji TravelCampu w Sopocie

W najbliższy czwartek, 7 kwietnia, o godzinie 13.00 rozpocznie się kolejna, 21. edycja bezpłatnego spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną i hotelarską – TravelCamp. Pierwszy raz impreza zawita do Sopotu.

TravelCamp to organizowany od 2010 roku cykl nieformalnych spotkań adresowanych do hotelarzy, menadżerów podróży, blogerów i tzw. geeków. Uczestnicy dzielą się podczas nich wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu internetowego, poszukują też nowych inspiracji i partnerów biznesowych. Po merytorycznych prezentacjach jest czas na integrację, wymianę wiedzy i dobrą zabawę.

W Sopocie eksperci będą rozmawiać m.in. o psychologii e-mail marketingu, optymalizacji działań reklamowych i skutecznych sposobach pozyskania ambasadorów marki. Nie zabraknie też informacji o nowych trendach w branży hotelarskiej oraz konkursów z nagrodami.

Tradycyjnie już udział w TravelCampie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl i potwierdzenie udziału najpóźniej 48 godzin przed spotkaniem. Najbliższa 21. edycja spotkania zostanie zorganizowana w klubie Atelier w Sopocie. Partnerami technologicznymi są firmy ERV i Ve Interactive. Spotkanie wspierają też Profitroom i Supranational Hotels.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA