fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia, technologia, rozwój... i co dalej, księgowi? - rozmowa z Jadwigą Wojtas

Adobe Stock
Dla niektórych firm praca zdalna stanowi jeden z benefitów, które wysoko cenią sobie pracownicy. Pandemia jedynie upowszechniła tę formę pracy, m.in. wśród księgowych – mówi Jadwiga Wojtas, dyrektor produkcji i rozwoju w Soneta – producenta oprogramowania ERP enova365.

Sytuacja, z którą mamy do czynienia prawie od pół roku, wykreowała zupełnie nowe podejście do sposobu zarządzania przedsiębiorstwem i jego zasobami. Jak Pani, jako osoba zarządzająca wieloma zespołami, odczuła te zmiany w swoim otoczeniu zawodowym, czy też działając głównie w środowisku informatycznym, bez problemu pokonała bariery?

Pandemia była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem bez precedensu. To co mamy w naszym firmowym DNA, czyli twórcze i konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów, pracowitość i zespołowość, pomogło nam zamortyzować uderzenie od losu, wzmocnić już istniejące wartości, a część przekuć w nowe. Okazało się, że dysponujemy w 100 proc. sprawną organizacją pracy, bardzo dobrą komunikacją i wydajną realizacją zadań w formule home office. Zapewne jako firma informatyczna mieliśmy łatwiej, choćby wdrażając nowe procedury głównie oparte na narzędziach informatycznych. Ale z drugiej strony, byliśmy przez wiele tygodni w trybie pracy nadzwycza...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA