fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozwój firmy – jaką strategię cenową wybrać

AdobeStock
Crowncare jest spółką nienotowaną na giełdzie, która prowadzi 30 gabinetów stomatologicznych w mieście Capital City i okolicznych miejscowościach. Capital City jest największym miastem Varentii – liczy 2 miliony mieszkańców.

Varentia jest krajem rozwiniętym o stosunkowo wysokim standardzie życia. Ludność jest dobrze wykształcona i świadoma potrzeby dbania o swoje zdrowie. Stopa bezrobocia jest generalnie niska, a rząd Varentii zapewnia szeroką opiekę zdrowotną, opłacaną z podatków.

Spółkę Crowncare założyli w 1947 r. dwaj dentyści: Ben Winn i Tom O'Malley. Spółka stabilnie rozwijała się przez ponad 30 lat.

Strategia i organizacja grupy Crowncare

Crowncare urosła do rangi największego dostawcy usług stomatologicznych w części Capital City, w której operuje. W ostatnich latach rozwinęła się przede wszystkim dzięki przejęciu istniejących gabinetów stomatologicznych na obszarach, na których nie była dotąd obecna.

Czytaj także: Jak rachunek kosztów wpływa na wynik i wycenę zapasów

Celem Crowncare jest przyciągnięcie i utrzymanie pacjentów poprzez oferowanie wysokiej jakości usług – zarówno pod względem doskonałości klinicznej, jak i prezentacji. Doskonałość kliniczną...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA