fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Ewa Łuczyk w zarządzie Kani

materiały prasowe
Rada Nadzorcza powołała nowego członka zarządu mięsnej spółki. Natomiast Dominika Rąba zajmie się już nie tylko sprzedażą, ale także marketingiem.

- Pani Ewa Łuczyk będzie odpowiadała w Zarządzie za obszar finansów spółki, odciążając w tym zakresie pana prezesa Grzegorza Minczanowskiego, który jest zaangażowany w liczne inicjatywy rozwojowe spółki. Rada Nadzorcza podjęła również decyzję, aby po odwołaniu członka zarządu ds. marketingu w listopadzie br. pozostawić synergiczne obszary sprzedaży i marketingu w gestii Pani Dominiki Rąba – komentuje Henryk Kania, przewodniczący Rady Nadzorczej Zakładów Mięsnych Henryk Kania.

Ewa Łuczyk jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ukończyła również studia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W trakcie 20-letniej pracy zawodowej zdobyła rozległą wiedzę w obszarze rachunkowości i finansów oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, jak również planowania finansów przedsiębiorstwa. Od 2006 roku związana jest z Zakładami Mięsnymi Henryk Kania, gdzie pełni funkcję głównej księgowej, będąc również w latach 2012-2014 w składzie zarządu, a następnie do minionego piątku prokurentem spółki – informują ZM Henryk Kania.

W poniedziałek rano akcje ZM Henryka Kania drożeją o 6,8 proc., do 2,37 zł.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA