fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Promocja turystyczna

Anna Myślak odchodzi z Tour Salonu

materiały prasowe
Po wielu latach pracy przy targach Tour Salon ich dyrektor - Anna Myślak - odeszła z zespołu

Jak podają targi w oficjalnym komunikacie, "mimo ogromnej znajomości branży turystycznej, Anna Myślak obrała inną ścieżkę kariery zawodowej". Koordynacja prac zespołu targowego jest pod opieką Filipa Bittnera, dyrektora grupy produktów.

Kolejna, 29. edycji targów, odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2018 roku.

Organizatorzy zapowiadają, że na targach spotkać się będą mogli zarówno ludzie, którzy wyjeżdżają na krótkie weekendowe wycieczki i wyprawy z plecakiem, jak i ci, którzy wybierają podróże przygotowane przez biura podróży.

Impreza ma być również okazją do spotkań ze znanymi podróżnikami, przyrodnikami i blogerami. - Damy szansę zwiedzającym, by poczuli się na Tour Salonie jak zwycięzcy, bo znajdą u nas wycieczkę lub wyjazd w okazyjnej cenie – podkreśla, cytowany w komunikacie prasowym, Filip Bittner.

Organizatorzy zapowiadają, że po raz kolejny uruchomiony zostanie również Biznes Planner Tour Salonu, narzędzie ułatwiające spotkania w Strefie Biznesu, która będzie dostępna dla profesjonalistów w piątek i sobotę. A podczas Tour Salon Blog Meetingu blogerzy opowiadać będą o swoich podróżach, by zaprezentować możliwości promocji miejsc czy usług turystycznych przyszłym partnerom biznesowym.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA