fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Promocja turystyczna

Polska i Ghana rozmawiają o turystyce

Ziblim Barri Iddi, wiceminister turystyki, sztuki i kultury Ghany, i Dawid Lasek, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
MSIT
Podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek dyskutował o rozwoju turystyki z delegacją Republiki Ghany

Lasek spotkał się z delegacją Republiki Ghany 23 maja. Podczas rozmowy, w której uczestniczył dr Ziblim Barri Iddi, wiceminister turystyki, sztuki i kultury Ghany, omówiono stan rozwoju turystyki w Polsce i w Ghanie i możliwości współpracy w tej dziedzinie pomiędzy oboma krajami. Ministrowie wymienili się też informacjami dotyczącymi sytuacji i wydarzeń w dziedzinie turystyki oraz opiniami na temat możliwości zwiększenia ruchu turystycznego między oboma krajami i wpływu bezpieczeństwa na turystykę.

Jak podaje MSiT, polski minister podkreślił, iż Ghana jest egzotycznym kierunkiem o ciekawej kulturze, który może zainteresować Polaków, a teraz, gdy turyści szukają nowych kierunków wyjazdów, istnieje duży potencjał do zwiększenia wyjazdów turystycznych do tego kraju.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA