fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Trump nie chce być człowiekiem roku "Time"

AFP
Pojawiły się nieoficjalne informacje, że Donald Trump zostanie ponowie wybrany na człowieka roku prestiżowego magazynu "Time". Amerykański prezydent skomentował to na Twitterze.

Po niespodziewanym zwycięstwie w wyborach prezydenckich Donald Trump został w ubiegłym roku wyróżniony przez magazyn "Time".

Wczoraj pojawiły się pierwsze, nieoficjalne informacje na temat osoby, która w przyszłym miesiącu sięgnie po tytuł "człowieka roku". Wynika z nich, że Trump ponownie znajdzie się na okładce magazynu. Oficjalny werdykt poznamy 6 grudnia.

Amerykański prezydent napisał na Twitterze, że dziennikarze magazynu dali mu do zrozumienia, że po zgodzie na przeprowadzenie wywiadu i sesji fotograficznej, otrzyma to wyróżnienie ponownie. Jego zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie.

Przedstawiciele "Time" nie komentują tej sprawy. Z informacjami czekają do oficjalnego ogłoszenia werdyktu. Potwierdzili natomiast, że zgłosili się do prezydenta w sprawie przeprowadzenia sesji zdjęciowej. 

Nagroda Człowieka Roku tygodnika "Time" przyznawana jest od 1927 roku. Wyróżnienie trafia do osoby lub grypy ludzi, którzy mieli największy wpływ na wydarzenia na świecie.  

Źródło: Polskie Radio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA