fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Donald Trump odpowiada Hillary Clinton: A może po prostu miałem świetną kampanię?

AFP
"A może Trump przeprowadził po prostu świetną kampanię (wyborczą)?" - pyta na Twitterze prezydent USA komentując wypowiedź Hillary Clinton, która stwierdziła, że wygrałaby wybory prezydenckie, gdyby nie list szefa FBI Jamesa Comeya.

"Comey był najlepszą rzeczą, jaka mogła przytrafić się Hillary Clinton, pozwolił, aby wiele złych uczynków uszło jej na sucho" - napisał Trump nawiązując m.in. do umorzenia sprawy korzystania przez Clinton, w czasie gdy była ona sekretarzem stanu, z prywatnego serwera przy wysyłaniu maili zawierających niejawne treści.

Trump przypomina też, że Demokraci używali wcześniej jako wyjaśnienia przegranych wyborów prezydenckich historii o rzekomym wsparciu kampanii prezydenckiej Trumpa przez Rosję.

"A może Trump przeprowadził po prostu świetną kampanię (wyborczą)?" - podsumowuje.

Comeya w liście z 28 października, na 11 dni przed wyborami, do członków komisji ds. sprawiedliwości Izby Reprezentantów napisał, że FBI dowiedziała się o istnieniu maili, które wydawały się mieć związek i mogły okazać się ważne dla dochodzenia. "Zostałem o tym poinformowany wczoraj i zgodziłem się, że FBI musi podjąć odpowiednie kroki (...) by ustalić, czy (maile) zawierają tajne informacje, a także by ocenić ich wagę dla śledztwa" - napisał Comey.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA