fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo

JOBFORLAWYER.PL PORTAL PRAWNICZY – NOWE ŹRÓDŁO TWOICH INFORMACJI

Jobforlawyer.pl to innowacyjny portal prawniczy, który powstał wskutek zapotrzebowania kanału komunikacyjnego między Pracownikami (Prawnikami) a Pracodawcami (Kancelariami). Głównym celem portalu jest nawiązanie szybkich i skonkretyzowanych interakcji, które przyniosą obopólne korzyści zawodowe. Jak efektywnie korzystać z portalu prawniczego?

ZNAJDŹ PRACOWNIKA LUB ZLEĆ ZADANIE

Zakładając odpowiedni profil: PRACODAWCY lub PRACOWNIKA. Każdy typ konta ma swoje cechy i możliwości, które ułatwią nam korzystanie ze wszystkich wygód tego portalu prawniczego.

 

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

W zakładce DAM PRACĘ jako Kancelaria mamy możliwość:

* Dodawać ogłoszenia o pracę w całej Polsce.

* Zlecić wykonanie potrzebnych fotokopii w całej Polsce.

* Znaleźć odpowiedniego kandydata do substytucji.

* Znaleźć lub zaoferować powierzchnię biurową odpowiednią pod standardy.

Po wybraniu opcji SZUKAM PRACY, założymy profil Pracownika, który rozwija nam wachlarz możliwości:

* Dostęp do spisu Pracodawców w całej Polsce.

* Aplikowanie na stanowisko.

* Przyjmowanie i zlecanie substytucji innym aplikantom.

* Przyjmowanie i zlecanie fotokopii akty z całej Polski.

* Wyszukiwanie oraz oferowanie powierzchni biurowych pod wynajem.

Za pośrednictwem Jobforlawyer.pl możemy nawiązać nowe kontakty biznesowe, znaleźć zastępstwo procesowe, odpowiedniego kandydata do pracy lub zlecić wykonanie fotokopii akt. Ponadto wyszukać odpowiedni lokal biurowy lub znaleźć wymarzone stanowisko pracy w całej Polsce.

Od teraz zdobycie niezbędnych dokumentów z drugiego końca Polski jest banalnie proste. Wystarczy w wyszukiwarce wybrać działanie, wskazać odpowiednie miejsce i w skrócie opisać to, co chcemy zlecić. Bez wychodzenia z pracy i bez wykonania żadnych telefonów oszczędzając przy tym maksimum czasu, możemy zapewnić sobie zastępstwo, dostać niezbędne fotokopie akt z drugiego końca Polski lub znaleźć pracę.

Dzięki platformie prawniczej nie musisz przeszukiwać setek ogłoszeń lub odwiedzać kilkudziesięciu stron WWW. W jednym miejscu monitorujesz wszystkie zlecenia i operacje. Mając dostęp do Internetu, możesz sięgać do informacji w każdym miejscu na świecie, i to o każdej porze.

To prosta w obsłudze i niezwykle przydatna przeglądarka dla ludzi z Twojej branży. Stwórzmy wspólnie społeczność, w której komunikacja i zarządzanie zajmie Ci tyle, co przygotowanie ulubionej kawy.

JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ WERSJĘ TESTOWĄ !! Do 15 LISTOPADA za 0 zł.

Skorzystaj z naszej zniżki 50% na wykupienie miesięcznej subskrypcji:

HASŁO: JobFLRP 

*KUPON jest ważny od 16 listopada do KOŃCA ROKU 2018!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA