fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

PiS pokaże jedynki w sobotę. Ministrowie lokomotywami

Fotorzepa / Roman Bosiacki
W sobotę o 11:00 prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosi jedynki Zjednoczonej Prawicy w 41 okręgach. Jak wynika z naszych informacji liderami list będą znani ministrowie i wiceministrowie, którzy sprawdzili się w trakcie ostatnich 4 lat.

W sobotę o 11.00 prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosi jedynki Zjednoczonej Prawicy w 41 okręgach. Jak wynika z naszych informacji liderami list będą znani ministrowie i wiceministrowie, którzy sprawdzili się w trakcie ostatnich 4 lat.

Lider PiS Jarosław Kaczyński wystartuje w stolicy, premier Mateusz Morawiecki - w okręgu obejmującym Katowice. - PiS traktuje Śląsk priorytetowo. To ma też pokazać, że premier jest gotowy by wziąć najważniejsze politycznie zadania - mówi nasz rozmówca z partii. Wokół Morawieckiego będzie budowana kampania na Śląsku. Bo - jak mówią sztabowcy PiS - kto wygrywa na Śląsku, wygrywa w Polsce. To dla PiS jeden z kluczowych okręgów w tych wyborach.

Jedynką w okręgu świętokrzyskim ma być Zbigniew Ziobro. w okręgu zachodniopomorskim wystartuje Paweł Szefernaker. 

 

PiS chce pokazać, że jest na innym, dalszym etapie kampanii niż opozycja, która nie podjęła jeszcze decyzji o formule startu. Prace nad kompletnymi listami są bardzo zaawansowane. Ważną rolę będą na nich pełnić młodzi politycy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA