fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Żart posła Horały. Co ma Tusk do przegranej Wellingera

Wpis posła PiS Marcina Horały oburzył internautów
twitter.com
Po zwycięstwie Kamila Stocha na dużej skoczni w Pjongczangu poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała w swoim wpisie na Twitterze umieścił zdjęcie Donalda Tuska z ofiarami kataklizmu.

Polska ma pierwszy medal olimpijski w Pjongczangu. Zdobył go Kamil Stoch na dużej skoczni. Wyprzedził Andreasa Wellingera i Roberta Johanssona.

To trzeci medali olimpijski skoczka z Zębu. Polakowi zwycięstwa pogratulował m.in. prezydent Andrzej Duda, minister sportu Witold Bańka czy marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Jego sukces zauważyli też inni politycy. Poseł PiS Marcin Horała zareagował w specyficzny sposób. Na Twitterze umieścił zdjęcie Donalda Tuska. Były premier ze zmartwioną miną stoi wśród ofiar tornada, które w 2008 roku zniszczyło wsie na Opolszczyźnie.

Podpisał je: "Wellinger przegrał".

Jego żart nie spodobał się internautom. - Jak widać, poseł PiS Marcin Horała oglądał dziś skoki. Przykre i żenujące zarazem – napisał jeden z nich.

Poseł zauważył docinki internautów, nie zdecydował się jednak  na natychmiastową reakcję. To też nie umknęło uwagi internautów.

Horała napisał też, że szanuje opinie i stara się je zrozumieć. - Zwycięstwo Stocha to ogromna radość, ale jednak nie coś z obszaru sacrum, tworzące czas niestosowny do żartów – skwitował poseł PiS.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA