Polityka

Kto zostanie chrzestną dziecka księżnej Kate i księcia Williama?

AFP
Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama urodzi się za około 2 miesiące. Księżna już teraz rozważa, kto powinien zostać matką chrzestną kolejnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

Gdy Pałac Kensington ogłosił, że książę William i księżna Kate spodziewają się kolejnego dziecka, dowiedział się o tym cały świat. Pojawiły się spekulacje na temat płci czy imienia nowego członka rodziny królewskiej. Para nie potwierdziła jednak żadnych informacji na ten temat.

 

Okazuje się teraz, że księżna Kate wybrała już kandydatkę na matkę chrzestną dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Żona księcia Williama rozważa, czy chrzestną nie powinna zostać Meghan Markle - podaje RMF FM. Informacja ta może być zaskakująca, gdyż w mediach pojawiały się informacje o tym, że kobiety za sobą nie przepadają. Jak twierdzi informator "Woman's Day” jest wręcz przeciwnie. „Księżna Kate i Meghan Markle nawiązały siostrzaną więź i to jej sposób na pokazanie światu jak bliskie stały się sobie w ciągu kilku miesięcy” - czytamy.

Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama ma przyjść na świat w kwietniu. Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się natomiast 19 maja w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

 

Źródło: RMF FM

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL