fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kataryna: Bo to złe kobiety są czyli świat według ministra Czarnka

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Przemysław Czarnek: „Kariera (...), a później może dziecko. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20–25 lat, tylko w wieku 30 lat. To ile tych dzieci można potem urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez Pana Boga powołana".

Złe kobiety nie chcą rodzić dzieci już na studiach, żeby zdążyć ich urodzić jak najwięcej. Ciekawe dlaczego, to na pewno przez rozbijającego tradycyjne rodziny dżendera, bo przecież młodzi mężczyźni aż się garną do zakładania wielodzietnych rodzin, które spokojnie będą w stanie utrzymać z jednej pensji, po odliczeniu od niej rat za kupione na kredyt mieszkanie. Tylko te gnuśne kobiety nie wypełniają swojego powołania, upierając się – nie wiedzieć czemu – przy budowaniu własnej finansowej niezależności.

A przecież rozpada się tylko co trzecie małżeństwo, prawie dwie trzecie kobiet ma więc szanse wychowywać dzieci w pełnej rodzinie i nie będzie musiało w sądzie walczyć o alimenty na ich utrzymanie, bo te z Funduszu Alimentacyjnego wynoszą 500 zł na dziecko. Zresztą te zasądzone od ojców często nie są wiele wyższe, a i tak wielu panów miga się z ich płaceniem, często z pomocą swoich pracodawców, bo dla dłużników alimentacyjnych jesteśmy bardziej w...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA