fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lubię książki o medytacji

Iza Tatarkiewicz
Raper Jacek Mejer (Mezo): Będąc fanem tenisa, wiele godzin spędzam na oglądaniu Wimbledonu. Właśnie wokół tenisowej tematyki obraca się polski film, który bardzo mi się spodobał, czyli „Córka trenera" w reżyserii Łukasza Grzegorzka.

W filmie występuje m.in. Jacek Braciak i Karolina Bruchnicka. Warto go obejrzeć, czego żywym dowodem może być moja żona, która nie jest fanką tenisa, a po wyjściu z sali była zachwycona. Ukazano w nim psychologiczną relację ojca i córki, tenisistki i jej trenera, a sport jest tylko w tle. Co ciekawe, film nie jest powiązany z Agnieszką Radwańską mimo początkowych skojarzeń, które miałem. Twórcy pokazali konfrontację z mitem mówiącym o tym, że tenisiści są niejako grupą arystokratyczną. Film też przedstawia ciężką pracę, która nie zawsze kończy się happy endem.

Z ekranowych nowości nie mogę się doczekać polsko-amerykańskiego „Wiedźmina". Czekam na zwiastun serialu, który ma się pojawić już 19 lipca. Moim marzeniem jest, aby tej produkcji udało się powtórzyć sukces „Gry o Tron". Tym bardziej że przeczytałem chyba wszystkie książki Andrzeja Sapkowskiego.

Od początku roku przeczytałem trzy książki Yuvala Noaha Harariego. ...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA