fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Ewa Kopacz zdobyła Srebrne Usta za wypowiedź o dinozaurach

Fotorzepa, Roman Bosiacki
Była premier Ewa Kopacz zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie radiowej Trójki Srebrne Usta.

Ewa Kopacz została nagrodzona za swoją wypowiedź z 31 stycznia. Była premier komentowała wynik sondażowy Platformy Obywatelskiej. 

- Przypomnę trochę strasznie dawne czasy, kiedy były jeszcze dinozaury, a ludzie nie mieli żadnych strzelb ani broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie pani, co robili? Rzucali kamieniami. Wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem nie padł, ale jeżeli miesiącami rzucali, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Presja ma sens. Dzisiaj każdego dnia i o każdej godzinie trzeba poprzypominać o tym, jak strasznie te taśmy, które ukazały się w GW, zburzyły wizerunek partii i jej lidera, który miał wszystkich uszczęśliwić i prowadzić astatyczne życie - powiedziała Kopacz w programie "Fakt Opinie".

Drugie miejsce w plebiscycie zajęła posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, a trzecie lider tego ugrupowania Ryszard Petru.

Do konkursu zgłoszono 10 polityków. Były to wypowiedzi między innymi: Roberta Biedronia, Tadeusza Cymańskiego, Grzegorza Długiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Marka Kuchcińskiego.

Źródło: Polskie Radio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA