Pjongczang 2018

Program igrzysk w Pjongczangu: Kiedy zobaczymy Polaków?

AFP
Poniżej prezentujemy dokładny program igrzysk w Pjongczangu - wraz z zaznaczonymi startami Polaków.

8 LUTEGO

KWALIFIKACJE

CURLING
1.05 Mieszane. USA – Rosja, Kanada – Norwegia, Korea Płd. – Finlandia, Chiny – Szwajcaria
12.05 Mieszane. Finlandia – Szwajcaria, Korea Płd. – Chiny, Rosja – Norwegia, USA – Kanada

SKOKI NARCIARSKIE
Mężczyźni
13.30 Skocznia normalna – HS 109 (czterech z pięciu: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

9 LUTEGO

KWALIFIKACJE

CURLING
0.35 Mieszane. Korea Płd. – Norwegia, USA – Szwajcaria, Chiny – Kanada, Rosja – Finlandia
5.35 Mieszane. Kanada – Finlandia, Chiny – Rosja, USA – Korea Płd., Szwajcaria – Norwegia

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy krótkie par sportowych i solistów

NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.00 Jazda po muldach
Mężczyźni
3.45 Jazda po muldach

CEREMONIE
12.00 Ceremonia otwarcia

10 LUTEGO

FINAŁY

BIEGI NARCIARSKIE

Kobiety
8.15 Bieg łączony na 15 km – 7,5 km st. klas. + 7,5 km st. dow. (Martyna Galewicz, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz)

SHORT TRACK

Mężczyźni
11.00 1500 m

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Kobiety

12.00 3000 m (Katarzyna Bachleda-Curuś, Karolina Bosiek, Luiza Złotkowska)

BIATLON

Kobiety
12.15 Sprint – 7,5 km (cztery z pięciu: Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)

SKOKI NARCIARSKIE

Mężczyźni
13.35 Skocznia normalna – HS 109 (ew. S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)

KWALIFIKACJE

CURLING

1.05 Mieszane. Chiny – USA, Norwegia – Finlandia, Kanada – Szwajcaria, Korea Płd. – Rosja
12.05 Mieszane. Rosja – Kanada, Szwajcaria – Korea Płd., Norwegia – USA, Finlandia – Chiny

SNOWBOARD

Mężczyźni
2.00 Slopestyle

HOKEJ
Kobiety
Grupa B
8.40 Japonia – Szwecja
13.10 Szwajcaria – Korea

SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11.00 Sztafety 3000 m

SANECZKARSTWO
Mężczyźni
11.10 Jedynki – 1. i 2. ślizg (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)

11 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD

Mężczyźni
2.00 Slopestyle

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Mężczyźni
3.00 Zjazd (Michał Kłusak)

BIEGI NARCIARSKIE
Mężczyźni
7.15 Bieg łączony na 30 km – 15 km st. klas. + 15 km st. dow. (Dominik Bury, Kamil Bury)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mężczyźni
8.00 5000 m (Adrian Wielgat, rez. Jan Szymański)

SANECZKARSTWO
Mężczyźni
10.50 Jedynki – 3. i 4. ślizg (M. Kurowski, M. Sochowicz)
BIATLON
Mężczyźni
12.15 Sprint 10 km (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
13.00 Jazda po muldach

KWALIFIKACJE
 
CURLING
12.05 Mieszane. Norwegia – Chiny, Finlandia – USA, Szwajcaria – Rosja, Kanada – Korea Płd.
1.05 ew. baraże

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy krótkie par tanecznych i solistek, program dowolny par sportowych
SNOWBOARD
Kobiety
5.30 Slopestyle
HOKEJ
Kobiety
Grupa A
8.40 Finlandia – USA
13.10 Kanada – Rosja
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
11.30 Jazda po muldach


12 LUTEGO

FINAŁY

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy dowolne solistów, par tanecznych i solistek
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Slopestyle
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
2.15 Slalom gigant – 1. przejazd (Maryna Gąsienica-Daniel)
5.45 Slalom gigant – 2. przejazd (ew. M. Gąsienica-Daniel)
BIATLON
Kobiety
11.10 10 km – bieg pościgowy (ew. K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, rezerwowa K. Żuk)
Mężczyźni
13.00 12,5 km – bieg pościgowy (ew. G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)

NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
13.00 Jazda po muldach
SKOKI NARCIARSKIE
Kobiety
13.50 Skocznia normalna – HS 109
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
13.30 1500 m (K. Bachleda-Curuś, L. Złotkowska, Natalia Czerwonka)
KWALIFIKACJE

CURLING
1.05 Mieszane – półfinały
12.05 Mieszane – półfinały
SNOWBOARD
Kobiety
5.30 Halfpipe
HOKEJ
Kobiety
Grupa B
8.40 Szwajcaria – Japonia
13.10 Szwecja – Korea
NARCIARSTWO DOWOLNE    
Mężczyźni
11.30 Jazda po muldach
SANECZKARSTWO
Kobiety
11.50 Jedynki – 1. i 2. ślizg (Ewa Kuls-Kusyk, Natalia Wojtuściszyn)


13 LUTEGO

FINAŁY

CURLING
1.05 Mieszane – o 3. miejsce
12.05 Mieszane – finał
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Halfpipe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Mężczyźni
3.30 Superkombinacja – zjazd (M. Kłusak)
7.00 Superkombinacja – slalom (ew. M. Kłusak)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m (ew. N. Maliszewska, M. Warakomska)
SANECZKARSTWO
Kobiety
11.30 Jedynki – 3. i 4. ślizg (E. Kuls-Kusyk, N. Wojtuściszyn)
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
12.00 Sprint st. klas. (ew. M. Galewicz, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
Mężczyźni
12.00 Sprint st. klas. (ew. D. Bury, K. Bury, Maciej Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
12.00 1500 m (Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiedzki, J. Szymański, rezerwowy Sebastian Kłosiński)

KWALIFIKACJE

SNOWBOARD
Mężczyźni
5.00 Halfpipe

BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.30 Sprint st. klas. (M. Galewicz, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
Mężczyźni
9.30 Sprint st. klas. (D. Bury, K. Bury, M. Staręga)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m – półfinały (ew. N. Maliszewska, M. Warakomska)
Mężczyźni
11.00 1000 m
11.00 Sztafeta 5000 m

HOKEJ
Kobiety
Grupa A
8.40 Kanada – Finlandia
13.10 USA – Rosja


14 LUTEGO

FINAŁY

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
2.15 Slalom – 1. przejazd (M. Gąsienica-Daniel)
5.45 Slalom – 2. przejazd (ew. M. Gąsienica-Daniel)

SNOWBOARD
Mężczyźni
2.30 Halfpipe

KOMBINACJA NORWESKA
7.00 Skoki – HS 109 (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
9.45 Bieg na 10 km (A. Cieślar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
11.00 1000 m (N. Czerwonka)

BIATLON
Kobiety
12.05 Bieg indywidualny na 15 km (cztery z pięciu: K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, K. Żuk)

SANECZKARSTWO    
Mężczyźni
12.20 Dwójki (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski)
KWALIFIKACJE

CURLING    
Mężczyźni
1.05 Dania – Szwecja, Kanada – Włochy, Korea Płd. – USA, Szwajcaria – W. Brytania
Kobiety
6.05 Japonia – USA, Rosja – W. Brytania, Dania – Szwecja, Szwajcaria – Chiny
Mężczyźni
12.05 Kanada – W. Brytania, Korea Płd. – Szwecja, Szwajcaria – Włochy, Norwegia – Japonia
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary sportowe – program krótki
HOKEJ
Kobiety
Grupa B
4.10 Szwecja – Szwajcaria
8.40 Korea – Japonia
Mężczyźni
Grupa B
13.10 Słowacja – Rosja
13.10 USA – Słowenia


15 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary sportowe – program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Mężczyźni
3.00 Supergigant (M. Kłusak)
SNOWBOARD
Mężczyźni
5.30 Cross (ew. Mateusz Ligocki)
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
7.30 10 km st. dow. (M. Galewicz, S. Jaśkowiec, E. Marcisz)
BIATLON
Mężczyźni
12.00 Bieg indywidualny na 20 km (G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mężczyźni
12.00 10 000 m
SANECZKARSTWO
13.30 Sztafety (E. Kuls-Kusyk lub N. Wojtuściszyn, M. Kurowski lub M. Sochowicz, J. Kowalewski, W. Chmielewski)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Kanada – Korea Płd., Dania – Japonia, Chiny – Rosja, W. Brytania – USA
Mężczyźni
6.05 USA – Włochy, Norwegia – Kanada, W. Brytania – Japonia, Dania – Szwajcaria
Kobiety
12.05 Chiny – W. Brytania, Kanada – Szwecja, USA – Szwajcaria, Korea Płd. – Japonia
SKELETON
Mężczyźni
2.00 1. i 2. ślizg
SNOWBOARD
Mężczyźni
3.00 Cross (M. Ligocki)
HOKEJ
Kobiety
Grupa A
4.10 USA – Kanada
8.40 Rosja – Finlandia
Mężczyźni
Grupa C
4.10 Finlandia – Niemcy
8.40 Norwegia – Szwecja
Grupa A
13.10 Szwajcaria – Kanada
13.10 Czechy – Korea Płd.
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
12.00 Skoki akrobatyce

16 LUTEGO

FINAŁY
SKELETON
Mężczyźni
1.30 3. i 4. ślizg
SNOWBOARD
Kobiety
4.15 Cross (ew. Zuzanna Smykała)
BIEGI NARCIARSKIE
Mężczyźni
7.00 15 km st. dow. (D. Bury, K. Bury, M. Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 5000 m (rezerwowa Magdalena Czyszczoń)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
12.00 Skoki akrobatyce
KWALIFIKACJE
CURLING
Mężczyźni
1.05 Włochy – Dania, Norwegia – Korea Płd., Szwecja – USA
Kobiety
6.05 Dania – Kanada, Korea Płd. – Szwajcaria, Szwecja – Rosja
Mężczyźni
12.05 Japonia – Szwajcaria, Szwecja – W. Brytania, Dania – USA, Kanada – Korea Płd.
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Mężczyźni
2.00 Program krótki
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Cross (Z. Smykała)
HOKEJ
Mężczyźni
Grupa B
4.10 USA – Słowacja
8.40 Rosja – Słowenia
Grupa C
13.10 Finlandia – Norwegia
13.10 Szwecja – Niemcy
SKELETON
Kobiety
12.20 1. i 2. ślizg
SKOKI NARCIARSKIE
Mężczyźni
13.30 Skocznia duża – HS 140 (4 z 5: S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)


17 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Mężczyźni
2.00 Program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Supergigant (Maryna Gąsienica-Daniel)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
5.00 Slopestyle
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
10.30 Sztafeta 4x5 km (M. Galewicz, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
SHORT TRACK
Mężczyźni
11.00 1000 m
Kobiety
11.00 1500 m (ew. M. Warakomska, rezerwowa N. Maliszewska)
BIATLON
Kobiety
12.15 Bieg ze startu wspólnego na 12,5 km (ew. K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, K. Żuk)
SKELETON
Kobiety
12.20 3. i 4. ślizg
SKOKI NARCIARSKIE
Mężczyźni
13.30 Skocznia duża – HS-140 (ew. 4 z 5: S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Szwajcaria – Szwecja, Rosja – USA, Japonia – Chiny, Dania – W. Brytania
Mężczyźni
6.05 Korea Płd. – W. Brytania, Szwajcaria – Norwegia, Kanada – Szwecja, Japonia – Włochy
Kobiety
12.05 Rosja – Japonia, Chiny – Dania, Korea Płd. – W. Brytania, USA – Kanada
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.00 Slopestyle
Mężczyźni
12.00 Skoki akrobatyce
HOKEJ
Kobiety
4.10 1. baraż o półfinał
8.40 2. baraż o półfinał
Mężczyźni
Grupa A
4.10 Kanada – Czechy
8.40 Korea Płd. – Szwajcaria
Grupa B
13.10 Rosja – USA
13.10 Słowenia – Słowacja


18 LUTEGO
FINAŁY
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Mężczyźni
2.15 Slalom gigant – 1. przejazd
5.45 Slalom gigant – 2. przejazd
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
5.15 Slopestyle
12.00 Skoki akrobatyce
BIEGI NARCIARSKIE
Mężczyźni
7.15 Sztafeta 4x10 km
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 500 m
BIATLON
Mężczyźni
12.15 Bieg ze startu wspólnego na 15 km (ew. G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)

KWALIFIKACJE

CURLING
Mężczyźni
1.05 Norwegia – Dania, USA – Japonia, Szwajcaria – Kanada
Kobiety
6.05 W. Brytania – Szwecja, Kanada – Szwajcaria, Chiny – Korea Płd.
Mężczyźni
12.05 Szwecja – Japonia, Dania – Korea Płd., Włochy – W. Brytania, USA – Norwegia
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
2.00 Slopestyle
HOKEJ
Kobiety
4.10 O miejsca 5–8.
8.40 O miejsca 5–8.
Mężczyźni
Grupa C
4.10 Niemcy – Norwegia
13.10 Szwecja – Finlandia
Grupa A
8.40 Czechy – Szwajcaria
13.10 Kanada – Korea Płd.
BOBSLEJE
Mężczyźni
12.05 Dwójki – 1. i 2. ślizg (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mężczyźni
12.00 Drużynowo – ćwierćfinały


19 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mężczyźni
12.00 500 m (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś, rez. S. Kłosiński)
BOBSLEJE
Mężczyźni
12.15 Dwójki – 3. i 4. ślizg (M. Luty, K. Tylkowski)
SKOKI NARCIARSKIE
Mężczyźni
13.30 Drużynowo (4 z 5 – S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 USA – Dania, Japonia – Kanada, Szwecja – Korea Płd., Rosja – Szwajcaria
Mężczyźni
6.05 Włochy – Korea Płd., Szwecja – Szwajcaria, USA – Kanada, W. Brytania – Dania
Kobiety
12.05 W. Brytania – Szwajcaria, Dania – Rosja, Chiny – USA, Japonia – Szwecja
SNOWBOARD
Kobiety
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary taneczne – program krótki (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.10 Halfpipe
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Drużynowo – ćwierćfinały (K. Bachleda-Curuś, N. Czerwonka, L. Złotkowska, rezerwowa K. Bosiek)
HOKEJ
Kobiety
5.10 1. półfinał
13.10 2. półfinał


20 LUTEGO

FINAŁY

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.30 Pary taneczne – program dowolny (N. Kaliszek, M. Spodyriew)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.30 Halfpipe
KOMBINACJA NORWESKA
11.00 Skoki – HS 140 (A. Cieślar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
13.45 Bieg na 10 km (A. Cieślar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 Sztafeta 3000 m
BIATLON
12.15 Sztafety mieszane 2x6 km + 2x7,5 km (2 z 5: K.Guzik, M. Gwizdoń, M. Hojnisz, W. Nowakowska, K. Żuk oraz G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)
KWALIFIKACJE

CURLING
Mężczyźni
1.05 W. Brytania – Norwegia, Japonia – Kanada, Korea Płd. – Szwajcaria, Włochy – Szwecja
Kobiety
6.05 Kanada – Chiny, USA – Korea Płd., W. Brytania – Japonia
Mężczyźni
12.05 Szwajcaria – USA, Norwegia – Włochy, Japonia – Dania
HOKEJ
Mężczyźni
4.10 1. baraż o ćwierćfinał
8.40 2. baraż o ćwierćfinał
13.10 3. i 4. baraż o ćwierćfinał
Kobiety
4.10 O 7. miejsce
8.40 O 5. miejsce
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
5.00 Halfpipe
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 1000 m (M. Warakomska, rez. N. Maliszewska)
Mężczyźni
11.00 500 m (Bartosz Konopko)
BOBSLEJE
Kobiety
12.50 Dwójki – 1. i 2. ślizg


21 LUTEGO

FINAŁY

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Zjazd
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
5.15 Skicross
HOKEJ
Kobiety
8.40 O 3. miejsce
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.00 Sprint drużynowy st. dowolnym (ew. S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk)
Mężczyźni
11.00 Sprint drużynowy st. dowolnym (ew. D. Bury, M. Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Wyścig drużynowy (ew. K. Bachleda-Curuś, N. Czerwonka, L. Złotkowska, rez. K. Bosiek)
Mężczyźni
12.00 Wyścig drużynowy
BOBSLEJE
Kobiety
12.40 Dwójki – 3. i 4. ślizg

KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Korea Płd. – Rosja, Szwecja – Chiny, Szwajcaria – Dania, Kanada – W. Brytania
Mężczyźni
6.05 Dania – Kanada, W. Brytania – USA, Szwecja – Norwegia, Korea Płd. – Japonia
Kobiety
12.05 Szwecja – USA, Szwajcaria – Japonia, Rosja – Kanada, Korea Płd. – Dania

SNOWBOARD
Mężczyźni
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Kobiety
2.00 Program krótki
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
3.30 Skicross
HOKEJ
Mężczyźni
4.10 1. ćwierćfinał
8.40 2. ćwierćfinał
13.10 3. i 4. ćwierćfinał
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.00 Sprint drużynowy st. dow. (S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk)
Mężczyźni
9.00 Sprint druż. st. dow. (D. Bury, M. Staręga)


22 LUTEGO

FINAŁY
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Mężczyźni
2.15 Slalom – 1. przejazd (Michał Jasiczek)
5.45 Slalom – 2. przejazd (ew. M. Jasiczek)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Mężczyźni
3.30 Halfpipe
HOKEJ
Kobiety
5.10 Finał
KOMBINACJA NORWESKA
Drużynowo
8.30 Skoki – HS-140 (A. Cieślar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
11.20 Biegi – 4x5km (A. Cieślar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 1000 m (ew. M. Warakomska, rez. N. Maliszewska)
Mężczyźni
11.00 500 m (ew. B. Konopko)
11.00 Sztafeta 5000 m
BIATLON
Kobiety
12.15 Sztafeta 4x6 km (4 z 5: K. Guzik, M. Gwizdoń, M. Hojnisz, W. Nowakowska, K. Żuk)

KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Ew. baraże
Mężczyźni
1.05 Ew. baraże
12.05 Półfinały
SNOWBOARD
Kobiety
4.00 Slalom gigant równoległy (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
Mężczyźni
4.00 Slalom gigant równoległy (Oskar Kwiatkowski)


23 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD
Kobiety
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Kobiety
2.00 Program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Superkombinacja – zjazd (M. Gąsienica-Daniel)
6.30 Superkombinacja – slalom (ew. M. Gąsienica-Daniel)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
5.15 Skicross (ew. Karolina Riemen-Żerebecka)
CURLING
Mężczyźni
7.35 O 3. miejsce
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Mężczyźni
11.00 1000 m
BIATLON
Mężczyźni
12.15 Sztafeta 4x7,5 km

KWALIFIKACJE
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
3.30 Skicross (K. Riemen-Żerebecka)
HOKEJ
Mężczyźni
8.40 1. półfinał
13.10 2. półfinał
CURLING
Kobiety
12.05 Półfinały


24 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD
Mężczyźni
2.00 Big air
4.00 Slalom gigant równoległy (ew. O. Kwiatkowski)
Kobiety
4.00 Slalom gigant równoległy (ew. W. Biela, A. Król, K. Sztokfisz)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
3.00 Drużynowo
BIEGI NARCIARSKIE
Mężczyźni
6.00 50 km st. klasycznym
CURLING
Mężczyźni
7.35 Finał
Kobiety
12.05 O 3. miejsce
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Wyścig ze startu wspólnego (M. Czyszczoń, rez. L. Złotkowska)
Mężczyźni
12.00 Wyścig ze startu wspólnego (K. Niedźwiedzki)
HOKEJ
Mężczyźni
13.10 O 3. miejsce

KWALIFIKACJE

BOBSLEJE
1.30 Czwórki – 1. i 2. ślizg (M. Luty, K. Tylkowski, Łukasz Miedzik, Grzegorz Kossakowski, rez. Arnold Zdebiak)


25 LUTEGO

FINAŁY

CURLING
Kobiety
1.05 Finał
BOBSLEJE
1.30 Czwórki – 3. i 4. ślizg (M. Luty, K. Tylkowski, Ł. Miedzik, G. Kossakowski, rez. A. Zdebiak)
HOKEJ
Mężczyźni
5.10 Finał
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
7.15 30 km st. klasycznym (S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk)
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
1.30 Pokazy mistrzów
CEREMONIE
12.00 Ceremonia zakończenia

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL