Belgia remisuje z Grecją przed Euro

Belgia zremisowała z Grecją 1:1 w meczu sparingowym przed Euro 2020 - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 04.06.2021 05:58 Publikacja: 04.06.2021 05:49

Belgowie, brązowi medaliści ostatniego mundialu, niespodziewanie mieli wiele problemów ze sforsowaniem greckiej obrony - zauważa Onet.

W meczu z Grecją selekcjoner Belgii Roberto Martinez wystawił skład zbliżony do najsilniejszego.

Mecz zaczął się dla Belgów dobrze - w 20. minucie Thorgan Hazard wyprowadził "Czerwone Diabły" na prowadzenie.

Potem jednak Belgowie nie potrafili przełożyć swojej przewagi na kolejne bramki - grali powoli i bez fantazji.

Tymczasem Grecy nie zamierzali poddawać się bez walki i w 66. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Georgiosa Tzavellasa.

2 / 3
Pusty tron w Lidze Mistrzów. Dlaczego Manchester City nie obroni tytułu?
Liga Mistrzów. Znamy pary półfinałowe i terminy meczów
Xabi Alonso - honorowy obywatel Leverkusen
Manchester City - Real. Wielkie emocje w grze o półfinał Ligi Mistrzów, zdecydowały karne