Francja lepsza od Bułgarii. Benzema zszedł z urazem

Francja wygrała z Bułgarią 3:0 w ostatnim sparingu przed Euro 2020. Karim Benzema w pierwszej połowie meczu zszedł z murawy z urazem.

Aktualizacja: 09.06.2021 05:51 Publikacja: 09.06.2021 05:43

Karim Benzema, który wrócił do kadry Francji przed Euro po trwającej od 2015 roku absencji, zszedł z murawy w 39. minucie z powodu urazu kolana.

Pierwsze doniesienia mówią, że uraz nie jest jednak poważny - chodzi prawdopodobnie o stłuczenie kolana - czytamy w Onecie.

W meczu z Bułgarią gola w trzecim meczu z rzędu zdobył napastnik Barcelony Antoine Griezmann, który pokonał bramkarza gości uderzeniem przewrotką.

W drugiej połowie dwa gole zdobył rezerwowy napastnik, Olivier Giroud - w pierwszej sytuacji wykorzystał podanie Benjamina Pavarda, a w drugiej - Wissama Ben Yeddera.

Francja wygrywając 3:0 z Bułgarią odniosła czwarte z kolei zwycięstwo bez straty gola.