La Liga: Barcelona dogania Atletico Madryt

FC Barcelona pokonała Real Valladolid 1:0 dzięki bramce zdobytej w 90. minucie przez Ousmane Dembele - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 06.04.2021 05:43 Publikacja: 06.04.2021 05:35

Wygrana "Dumy Katalonii" oznacza, że obecnie Barcelona traci tylko jeden punkt do liderującego w tabeli Atletico Madryt - pisze Onet. Do końca sezonu La Liga pozostało dziewięć kolejek.

Real Valladolid miał swoje szanse w meczu z Barceloną - już w 9. minucie Kenan Kodro trafił w poprzeczkę.

Z kolei w końcówce I połowy po strzale Pedriego bramkarz gości sparował piłkę na słupek.

Po raz kolejny piłka trafiła w słupek bramki Realu Valladolid w 59. minucie, gdy po strzale Dembele znów dobrą interwencją popisał się bramkarz ekipy przyjezdnych.

Od 79. minuty goście grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Oscara Plano.

Zwycięskiego gola w 90. minucie zdobył Dembele, który wykorzystał podanie Ronalda Araujo.

W kolejnym meczu Barcelona zmierzy się z Realem Madryt, który zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli tracąc do "Dumy Katalonii" dwa punkty.