LE: Manchester United blisko półfinału. Nagi kibic na murawie

Manchester United wygrał z Granadą 2:0 na wyjeździe w pierwszym ćwierćfinałowym meczu rozgrywek Ligi Europy - informuje Onet.

Aktualizacja: 09.04.2021 05:57 Publikacja: 09.04.2021 05:48

Mecz został zakłócony wtargnięciem na murawę nagiego kibice - odnotowuje Onet. Do incydentu doszło kilka minut po rozpoczęciu spotkania. Kibic, który po wbiegnięciu na boisko położył się na murawie został usunięty przez służby porządkowe.

Granada w meczu 1/8 finału LE niespodziewanie wyeliminowała Napoli, ale Manchester United postawił jej znacznie trudniejsze warunki.

Prowadzenie "Czerwonym Diabłom" dał w 31. minucie Marcus Rashford, który wykorzystał długie podanie Victora Lindelofa.

Granada mogła wyrównać po błędzie Davida de Gei, ale po zagraniu Yangela Herrery piłka trafiła w słupek.

Wynik meczu ustalił w 90. minucie Bruno Fernandes, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na nim, którego dopuścił się Yan Brice Eteki.

W rewanżu Manchester United zagra bez Luke'a Shawa, Scotta McTominay'a oraz Harry'ego Maguire'a, którzy będą pauzować z powodu osiągnięcia limitu żółtych kartek.