Serie A: Gol Zielińskiego, porażka Napoli

Piotr Zieliński zdobył gola dla Napoli, ale jego drużyna przegrała z Atalantą Bergamo 2:4 w wyjazdowym meczu Serie A - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 22.02.2021 08:52 Publikacja: 22.02.2021 08:44

Zieliński był w tym meczu kapitanem Napoli - zauważa Onet.

W pierwszej połowie na boisku niewiele się działo - po 45. minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 0:0.

Strzelanie rozpoczęło się w drugiej połowie. Prowadzenie gospodarzom dał Duvan Zapata, który wykorzystał podanie Luisa Muriela.

Do wyrównania doprowadził Zieliński, po podaniu Matteo Politano. To piąty gol Zielińskiego w obecnym sezonie Serie A.

Napoli z remisu cieszyło się tylko sześć minut - po kolejnej ładnej akcji Muriela i Zapaty do siatki gości trafił Robin Gosens.

Na 3:1 podwyższył po indywidualnej akcji Muriel - dla Kolumbijczyka była to już 14 bramka w tym sezonie.

W 76. minucie Gosens zdobył drugiego gola w tym meczu - tym razem jednak trafił do swojej bramki niefortunnie interweniując po zagraniu Politano.

Wynik meczu ustalił Cristian Romero - obrońca trafił do bramki Napoli po rzucie rożnym bitym przez Muriela.