Pierwszym mecz rozgrywany w Neapolu zakończył się remisem 0:0. W rewanżu faworytem była Atalanta - pisze Onet.

Gospodarze prowadzili od 10. minuty po tym jak do bramki Napoli trafił Duvan Zapata. Sześć minut później na 2:0 podwyższył Matteo Pessina - tym razem Zapata zapisał na swoim koncie asystę.

W 53. minucie kontaktowego gola dla Napoli zdobył Hirving Lozano. Utrata bramki rozdrażniła piłkarzy Atalanty, którzy rzucili się do ataku i w 78. minucie podwyższyli prowadzenie - znów w głównej roli wystąpili Pessina (zdobył gola) i Zapata.

Piotr Zieliński, który wyszedł na murawę w podstawowym składzie Napoli, został zmieniony w 64. minucie. Do tego czasu grał przeciętnie, został ukarany żółtą kartką.