fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Arkadiusz Milik wróci do swojego byłego klubu?

Arkadiusz Milik
AFP
Arkadiusz Milik, którego kontrakt z Napoli kończy się 30 czerwca 2021 roku, może wrócić do Ajaksu Amsterdam - piszą włoskie media, cytowane przez Onet.

"Ajax szuka nowego napastnika i rozważa możliwość ekscytującego powrotu Arkadiusza Milika. Na ten transfer ma przygotowany budżet w wysokości 20 mln euro" - podał serwis areanapoli.it, cytowany przez Onet.

Milik w tym sezonie znalazł się poza kadrą Napoli zarówno w rozgrywkach Serie A, jak i w Lidze Mistrzów, ponieważ wiosną odmówił przedłużenia kontraktu z klubem z Neapolu. Długo wydawało się, że Milik odejdzie do Juventusu Turyn, ale ostatecznie - po zwolnieniu przez Juventus Maurizio Sarriego, byłego szkoleniowca Milika - temat transferu upadł.

Milikiem interesowała się też Roma, ale napastnik nie zdecydował się na przejście do tego klubu.

Wiosną pisało się też o zainteresowaniu Milikiem ze strony Interu, Tottenhamu i Atletico Madryt.

Teraz - jak czytamy w areanapoli.it - w grę zaczął wchodzić powrót Milika do Ajaksu, w którym Polak grał w latach 2014-2016. W 2016 Milik przeszedł do Napoli za 32 mln euro.

"Zna klub na wylot, zostałby dobrze przyjęty. Grałby regularnie w drużynie, która promuje napastników i co roku bierze udział w pucharach. Ponadto niewiele klubów będzie mogło wydać na Milika taką sumę jak Ajax" - przekonuje serwis areanapoli.it.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA