fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Ancelotti nie chciał Milika w Evertonie

Fotorzepa/ Piotr Nowak
Carlo Ancelotti, trener Evertonu, były trener Napoli, w którym jego podopiecznym był m.in. Arkadiusz Milik, nie był zainteresowany sprowadzeniem Polaka na Wyspy, mimo że agenci piłkarza mieli oferować Milika Evertonowi - podaje Onet.

Milik, po tym jak zadeklarował chęć przejścia do Juventusu Turyn i nie przedłużył kontraktu z Napoli, w przypadku pozostania w Neapolu przez rok mecze swojej drużyny ma oglądać wyłącznie z trybun (w czerwcu 2021 roku zostanie wolnym piłkarzem). Napoli stara się jednak sprzedać napastnika - na co ma czas do końca września, gdy zamknie się okno transferowe.

W ostatnim czasie nie doszło do sfinalizowania umowy Milika z Romą, Polakiem ma być obecnie zainteresowany Tottenham. W Onecie czytamy, że wcześniej Milika oferowano m.in. Evertonowi, ale Polaka w składzie swojej drużyny nie widział Ancelotti.

Porta "Area Napoli" twierdzi, że w sprawie ewentualnego transferu do Evertonu Polaka nie doszło nawet do wstępnych negocjacji, ponieważ zainteresowania piłkarzem nie wykazał były trener Napoli, Carlo Ancelotti.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA