Przybylski, były piłkarz Widzewa Łódź, wyprowadził ekipę z Wysp Owczych na prowadzenie w 47. minucie, wykorzystując podanie Sebastiana Pingela - czytamy w Onecie.

W 81. minucie do wyrównania doprowadził jednak Leo Smith i o awansie jednej z drużyn miała rozstrzygnąć dogrywka.

W niej pierwsi gola zdobyli goście - w 112. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Dean Ebbe. Ekipa z Wysp Owczych remis uratowała rzutem na taśmę - gola na 2:2 Stefan Radosavljević zdobył w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

W serii rzutów karnych Przybylski nie wykorzystał swojej "jedenastki", ale chwilę później karnego nie wykorzystał Ebbe, a w szóstej serii karnych kolejny piłkarz gości się pomylił - i do kolejnej rundy awansowała drużyna z Wysp Owczych.

W III rundzie eliminacji LE B36 Torshavn zagra z BATE Borysów lub CSKA Sofia.