Bośniacy, kolejni rywale biało-czerwonych w meczu LN (Polska w piątek na inaugurację obecnej edycji Ligi Narodów przegrała z Holandią na wyjeździe 0:1), niespodziewanie pierwsi wyszli na prowadzenie w 57. minucie - czytamy w Onecie.

Gol padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, po którym piłka trafiła do Edina Dżeko, a doświadczony napastnik bez problemu umieścił ją w siatce.

Do wyrównania doprowadził w 67. minucie Stefano Sensi, któremu ze skrzydła dograł piłkę Lorenzo Insigne.

Po zdobyciu gola Włosi rzucili się do ataków chcąc zapewnić sobie trzy punkty. Najpierw jednak bramkarz Bośni wygrał pojedynek z Alessandro Florenzim, a potem rezerwowy Nicolo Zaniolo w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę.