fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Thiago Cionek odchodzi ze SPAL

Fotorzepa, SKOK Bogusław Florian
Obrońca reprezentacji Polski, Thiago Cionek, w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw SPAL, z którym w zakończonych rozgrywkach spadł z Serie A do Serie B - czytamy w Onecie.

Cionek z kibicami SPAL i kolegami z drużyny pożegnał się wpisem na swoim Instagramie - podaje Onet. Cionek był piłkarzem SPAL Ferrara od 2018 roku. Wcześniej we Włoszech grał w Palermo, Modenie i Padovie. Teraz, być może, dołączy do beniaminka Serie B, Monzy.

W barwach SPAL Cionek zagrał w 78 meczach, w których zdobył dwa gole.

"Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi i sprawili, że mogłem wykonywać pracę w tej koszulce, którą kocham" - napisał na Instagramie Cionek. "Niestety w tym roku z wielu powodów nie udało się nam osiągnąć wyznaczonych celów, tak jak w poprzednich latach, ale to wciąż część piłki nożnej. Sukces nigdy nie jest ostateczny, porażka nigdy nieunikniona; liczy się odwaga, by wciąż kontynuować. Dziękuje wam wszystkim" - dodał.

W minionym sezonie kolegami klubowymi Cionka w SPAL byli dwaj inni Polacy - Arkadiusz Reca, wypożyczony do SPAL z Atalanty Bergamo i Bartosz Salomon, który trafił do SPAL na zasadzie wypożyczenia z Frosinone.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA