Barcelona gromi rywala, na murawę wbiega kibic

Barcelona wygrała na wyjeździe z RCD Mallorcą 4:0 w swoim pierwszym ligowym meczu po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 14.06.2020 06:52 Publikacja: 14.06.2020 06:45

Największym zaskoczeniem w czasie meczu było wbiegnięcie na murawę kibica, mimo że mecz rozgrywano przy pustych trybunach - pisze Onet.

Pierwszego gola Barcelona zdobyła już w 64 sekundzie spotkania - do bramki gospodarzy trafił wówczas Arturo Vidal, który wygrał pojedynek powietrzny o piłkę dośrodkowaną przez Jordiego Albę.

Na 2:0 podwyższył Martin Braithwaite po podaniu Lionela Messiego - dla Braithwaite'a była to pierwsza bramka w barwach "Dumy Katalonii".

W drugiej połowie na muawie nieoczekiwanie pojawił się kibic - fan, ubrany w koszulkę Argentyny zrobił sobie nawet selfie z Jordim Albą.

Alba na dziesięć minut przed końcem zdobył trzeciego gola dla Barcelony - finalizując asystę Messiego.

Wynik meczu w 90. minucie ustalił Messi, który wykorzystał podanie Luisa Suareza.