Wysokie zwycięstwo Bayernu. Gol Lewandowskiego

Bayern Monachium wygrał na Allianz Arena z Eintrachtem Frankfurt 5:2 (2:0) w spotkaniu 27. kolejki Bundesligi. Jedną z bramek dla lidera ligowej tabeli zdobył Robert Lewandowski - informuje Onet.

Publikacja: 23.05.2020 21:56

Bayern Monachium zdobył prowadzenie już w 17 . minucie po strzale Leona Goretzki.

W pierwszej połowie zespół z Monachium zdobył jeszcze jedną bramkę - zapisał ją na swoje konto Thomas Mueller w 41. minucie.

Prowadzenie Bayernu podwyższył tuz po rozpoczęciu drugiej połowy Robert Lewandowski, zdobywając swoją 27. bramkę w sezonie.

W drugiej połowie walkę o wyrównanie  podjęli piłkarze Eintrachtu, pierwszego gola dla gości zdobył w 52. minucie Martin Hinteregger, który trzy minuty poźniej popisał się kolejnym celnym strzałem.

Kolejną bramkę dla Bayernu zdobył Alphonso Davies (61), ale ostateczny wynik 5:2 dla zawodników z Monachium "przyklepał" w 74. minucie Martin Hinteregger, strzelając samobójczego gola - informuje Onet.