Mecz Stal - Lech był drugim meczem w oficjalnych rozgrywkach piłkarskich w Polsce rozgrywanym po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Mecz rozgrywano bez udziału publiczności - czytamy w Onecie.

Lech zdobył pierwszego gola już w piątej minucie - bramkę dla "Kolejorza" zdobył Dani Ramirez, który w przerwie zimowej przyszedł do drużyny z Poznania z ŁKS-u Łódź.

Na 2:0 podwyższył Timur Żamaletdinow po efektownej dwójkowej akcji z Kamilem Jóźwiakiem (skrzydłowy zaliczył przy tym golu asystę piętą).

Stal Mielec zdobyła wprawdzie w ostatniej minucie I połowy gola kontaktowego po uderzeniu Bartosza Nowaka, ale ostatnie słowo należało do Lecha i świetnie dysponowanego Kamila Jóźwiaka, który po indywidualnej akcji ustalił wynik meczu.