fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Manuel Pellegrini zwolniony. David Moyes wróci do West Ham United?

AFP
Manuel Pellegrini został zwolniony z West Ham United. Zastąpić go może David Moyes, menadżer "Młotów" do 2018 r. - informuje Onet.

W West Ham United gra bramkarz Łukasz Fabiański. W tym sezonie klub rozczarowuje swych kibiców. Po 19. meczach "Młoty" zajmują 17. miejsce, tuż nad strefą spadkową - przypomina Onet.

W sobotę wieczorem władze klubu poinformowały o rozwiązaniu kontraktu z Manuelem Pellegrinim. Decyzja została podjęta ze skutkiem natychmiastowym. Los trenera z Chile przypieczętowała porażka u siebie z wiceliderem z Leicester City 1:2.

Władze West Ham United oświadczyły, że żegnają się z menadżerem "z wielkim rozczarowaniem". "Manuel jest dżentelmenem i praca z osobą jego formatu była prawdziwą przyjemnością" - czytamy w oświadczeniu klubu.

Pellegrini to szósty zwolniony w tym sezonie trener z Premier League. Nie wiadomo, kto zastąpi go w West Ham. Jednym z faworytów do objęcia stanowiska po Chilijczyku jest David Moyes, który trenował "Młoty" do maja 2018 r. i został zastąpiony przez Pellegriniego.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA