Wprowadzony na murawę w 46. minucie Stępiński w końcówce spotkania wykorzystał dośrodkowanie Davide'a Faroniego. Dla polskiego napastnika był to pierwszy gol w tym sezonie Serie A - czytamy w Onecie.

Torino w meczu z Hellas Werona prowadziło już 3:0 - po dwóch golach Cristiana Ansaldiego i jednym trafieniu Alejandro Berenguera, ale ostatecznie wracało do Turynu tylko z jednym punktem. Oprócz Stępińskiego dla gospodarzy trafiali Giampaolo Pazzini (z rzutu karnego) i Valerio Verre.

Tymczasem Milan bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Sassuolo - relacjonuje Onet.

Krzysztof Piątek zagrał w tym spotkaniu 78. minut. Miał szansę na zaliczenie asysty, ale jego podania nie wykorzystał Lucas Paqueta, który zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. Rafael Leao, który zastąpił Piątka na boisku, w 83. minucie trafił w poprzeczkę.

Tymczasem Juventus Turyn (tym razem bez Wojciecha Szczęsnego na bramce) pokonał 3:1 Udinese. Dwa gole dla mistrzów Włoch zdobył Cristiano Ronaldo.